Видео

Новата рап ѕвезда е родена ! Погледнете го Тхе Караџов (видео)


Ви го претставуваме новиот рапер Тхе Караџов. Типот и спот веќе снимил 🙂 .

Погледнете.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top