Славни

Новата фотосесија на Лоба – мерак за очи


И додека сите некако позираат во пооблечено издание во овој период од годината, Викторија Лоба тргна „контра“ актуелноста и се раслече за уште една импресивна и жешка фотосесија.

Лоба од пред некое време е заштитно лице на брендот „Сара фешн“, за чии потреби одработи неколку пропагандни фотосесии.

Празничните денови Лоба ги збогати со целосната фотоколекција од посменатата сесија, во која, меѓу другото, позира и заведува и во црна танга.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top