Филм / ТВ

Нов филмски хит со префикс „16+“: Atomic Blonde со Шарлиз Терон на Comic Con


Една од најнепопуларните анти-хероини годинава, ѕвездата од Fast and Furious 8, Шарлиз Терон ќе се појави и во акцискиот филм Atomic Blonde, кој е рангиран во категоријата 16+ и ќе ја има премиерата овој месец.

Филмот нема да има класична светска премиера, каков што беше случајот лани со последниот дел од серијалот „Ѕвездени патеки“, на пример, кој исто така првпат беше прикажан на фестивалот Comic Con во Сан Диего, но потоа имаше и светска премиера.

Atomic Blonde својата американска премиера ќе ја има на 28 јули.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top