Славни

Ноне објави слика покрај елката, но ретко кој успеа да види како е украсена! (фото)

Македонската позната идол пејачка Ноне Неделковска иако се откажа од пејачката кариера, сепак не престанува да привлекува внимание на македонската јавност.

Моментално таа живе и работи во Америка, а на социјалната мрежа Фејсбук објави фотографии каде што е сликана покрај новогодишна елка. Да бидеме реални, машката популација сигурно не успеа да ја забележи елката, а тоа е така бидејќи во прв план е деколтето на Ноне.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top