Славни

Нивес Целзијус во издание кое ја буди машката фантазија! (фото)

Нивес Целзијус во вчерашната епизода од серијата „Чиста љубов“ излезе во секси корсет и ги запали страстите на машката популација.

На крајот од сцената, Нивес ги спушта рацете до стомакот. „Не грижи се љубави, ќе имаш татко, ќе имаш семејство“ вели таа.

Иако секси фотографиите од Нивес многу луѓе ги воодушеви, имаше и такви кои забележаа недостатоци. Имено, некои сметаат дека требало уште повеќе да и се гледа стомакот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top