Славни

Нивес Целзијус позира в кревет: „Градите се екстра“ (фото)


Нивес Целзијус повторно направи селфи во креветот и уште еднаш ги воодушеви фановите и следбениците на Инстаграм.

„Најдраги фотки ми се оние од креветот“ напиша на сликата за која доби скоро 10 илјади лајкови и бројни коментари.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Градите се екстра“, „Те сакам“, се само некои од многуте коментари. Кога се пробуди, Нивес, фановите ги почести со уште една слична фотографија. „Будење без кафе“, напиша на сликата.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top