Славни

Нивес Целзијус го покажа својот „нов дечко“ (фото)

Нивес Целзијус ги развесели своите фанови со новата фотографија на Инстаграм на кој позира со снешко, уживајќи во зимските радости.

„Си направив дечко, како ќе го викаме?“ ги запраша фанови, а тие веќе одма почнаа со нивните предлози.

„Да го викаме Џуро“, „Фрости“ се забавуваа фановите.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Секако, не го заборавија да го пофалат природното издание на убавата актерка, па ја дочекаа бројни комплименти и пофалби.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top