Славни

Никогаш задоволна: Плејбој зајачицата одлучи да започне со диета, а фановите во шок: „Тоа не ти е потребно“

Клои Кан ги изненади своите фанови со одлуката дека започнува диета. Тие имено сметаат дека никаква диета не и е потребна.

„Диетата започнува на 2 јануари. Кој е со мене?“, пиша од Дубаи. Не се сите воодушевени, но некои ја поддржуваат. На оваа порака таа доби 20.000 лајкови.

A post shared by 🌴Chloe Khan🌴 (@chloe.khan) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top