Вебкафе

Никогаш досега немал секс, а сега собира прилози за да оди на „островот на оргиите“

Британец кој се претставува едноставно како „Брајан“, има повеќе од 30 години и никогаш досега нема спиено со жена. Токму поради таа причина почна да собира доброволни прилози за да оди на прочуениот „остров на оргиите“, на кој конечно ќе може да се раатиса од епитетот „машка девица“, пренесува порталот Ladbible.com.

Ексклузивниот остров на развратот и блудот, кој е дел од Карибите, нуди четири дена забава со над 60 елитни проститутки, а Брајан, откако ја видел рекламата, направил интернет страница за донации и се пожалил на интернет заедницата:

„Имам проблем, невин сум, помогнете ми да го променам тоа“, напиша типот.

Цената за одмор на островот на блудот е 5.000 долари, а Брајан, верувале или не, досега собра 4.000 долари преку интернет донации.

„Еве што треба да знаете за мене. Никогаш не сум имал девојка. Имав многу таканаречени платонски врски кои главно завршувале со допишување, после што тие девојки никогаш не ми се јавиле. Малку е да се каже дека сум малер. Навистина мислам дека е крајно време да ја искусам љубовта. Женкиот допир целосно ќе го промени мојот живот. Исполнете му ја на еден човек неговата основна човечка желба, исполнете ги моите соништа, направете добро дело“, напиша во објаснувањето Брајан.

За цена од 5.000 долари на располагање на овој „Содома и Гомора“ од остров го добивате најразузданиот одмор на светот, а истиот на интернет го рекламираше компанијата Good Girls, со што предизвика револт во јавноста поради промовирање на неморал на YouTube. Додека проституцијата во Колумбија е легална, макро бизнисот не е, па останува нејасно дали маркетиншката кампања ги крши тамошните закони, пишува Independent.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top