Спорт

Неверојатно: Во две секунди четири пати ја погодија стативата (видео)

Неверојатно е што успеаа да промашат во еден напад фудбалерите на Дуисбург!

На гостувањето кај Фортунда во Дизелдорф губеа со 2:0 уште од 6-та минута, а во 53-та во само две секудни 4 пати ја погодија стативата.

Казната стигна веќе следната минута кога Фортуна зголеми на 3:0.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top