Видео

Нерешено на 60 СТОТИНКИ до крајот и аут за Феникс Санс – еве како победија!

„Алеј уп“ финтата која им ја направија кошаркарите на Феникс Санс на противниците од Мемфис Гризлис на 60 стотинки до крајот на натпреварот и нерешен резултат, им донесе победа од 99:97.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top