Славни

Неодоливата Русинка го промовира претстојниот Мундијал 2018

Светското првенство во Русија следното лето дефинитивно ќе биде едно од најатрактивните, со најмногу сексапил кога се во прашање жешките навивачки кои ќе ги полнат трибините, а кои веќе почнаа да го промовираат овој спортски настан кој го слави фудбалот на светско ниво.

Домаќините се обидоа да ги анимираат не само најпознатите спортисти и атлети во промоцијата на претстојното Светско фудбалско првенство, туку и најубавите и најпопуларни модели, да помогнат во промоцијата со својот сексапил.

Последната убавица која се вклучи во оваа акција е 20-годишната Анастасија Гизерскаја, која веќе има околу 600.000 фанови на социјалните мрежи.

Во месеците пред Мундијалот, таа ќе го промовира својот роден град Калининград, каде ќе се играат дел од натпреварите во рамки на Светскиот куп.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top