Ај не заебавај

Нема шега со „тврдокорен“ Србин


Ужас на постмодерната, што друго да каже човек. 😀

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top