Музика

Нема лаги, нема измами – така тврдат Ники Минаж, Дрејк и Лил Вејн


Ново жешко видео со бомбастичната Ники Минаж, во трио спрега со Дрејк и Лил Вејн, во комбинација со добар и заразен ритам. Пресно на интернет – повелете и тука.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top