Славни

Некогаш возеше точак, а денес ги покажува градите! (фото)

Словечката велосипедистка Луциа Јаворчекова пред неколку години беше успешна во тоа, но набргу се откажа и стана топ модел.

26 годишната манекенка не можеше да заработува колку што сакаше, па реши својата убавина да ја претвори во пари на друг начин.

И замислете и оди многу добро. Имено, само на инстаграм ја пратат повеќе од 1.1 милион луѓе. 30.000 фанови има и на Фејсбук, но моментално профилот и е блокиран поради провокативните фотографии.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top