Еротика

Некогаш беше маж: Андреја Пејиќ гола на нудистичка плажа


„Прв пат на нудистичка плажа“, напиша трансродовата манекенка покрај фотографијата која ја објави на социјалните мрежи, а на која позира само со очила за сонце на себе.

A post shared by Andreja Pejic (@andrejapejic) on

Андреја Пејиќ е на одмор во Австралија, а летото го искористи за да ужива и на нудистичка плажа. Иако за неа тоа е прв пат да оди на нудистичка плажа, досега неколку пати се има фотографирано гола за списанијата, а такви фотки има објавено и на својот Инстаграм профил.

Андреја минатата година стана првата трансродова жена која беше на насловната страна од списанието GQ.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top