Славни

Нејмар во прегратките на фаталната Бразилка се опушта додека ја чека операцијата!

Нејмар доживеа фрактура на петтата метаторзална коска на стапалото и после сите перипетија се одлучи да биде опериран, што ќе значи и пауза од два до три месеци.

Нејмар пред два дена пристигна во Рио каде се смести во една луксузна вила, а операцијата ќе биде извршена денес во Бело Хоризонте.

Додека ја чека операцијата најскапиот фудбалер на светот се опушта во прегратките на својата девојка, фаталната Бразилка, Бруна Маркезин.

IDGAF

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top