Вебкафе

Неда Украден прозборе за секс снимките!

Неда Украден неодамна во интервју за српски весник јасно и гласно кажа што мисли за секс снимките кои излегоа од нејзините колешки.

„Тие таканаречени техничарки, како демек им испадна касетата, некој ги провалил. Ало, за што се работи? Сексуално сум многу активна, но не ги покажувам своите партнери. Не сум некој кој нема песни па да се води со фраерот и да се слика. Еднаш се сликав и нема повеќе. Готово. Лекциите се научени, поуките се тука“ рече Неда.

На прашањето дали има таа експлицитни снимки, вели дека идејата за снимање никогаш не и била привлечна.

„Прво, тоа мало црвено светло никогаш не може да ме инспирира да доживеам нешто убаво, особено во сексот. Друго, тоа се мали бебиња за мене, тие што се занимаваат со тоа. Слушај, тие таканаречени техничарки мислат дека го измислиле сексот, а ние сме телиња. Мислам, мене не треба да ме снима камера за да се напалам на некого“ вели таа.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top