Видео

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ: Деспасито на охридски начин!

На бранот на Деспасито хистеријата се качи и популарниот охридски актер и стенд ап комичар Никола Тодороски со негова преработка која ја ставаме со назнака „задолжително“. Бујрум охридското Деспасито:

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top