Славни

Не можеше да ги скроти: Леа Мишел покажа премногу после Оскарите

Леа Мишел е во животна форма. Излезе во провод и забава со пријателката Ники Рид и не пропушти да се пофали со тоа. И не се пофали само со тоа.

Ако нешто друго не можеше да скроти Леа, освен својот порив за забава и откачен провод, тоа беа нејзините гради во опасно длабокото деколте.

Заедно со Ники Рид одлучија да одат на вечера после доделувањето на Оскарите, па при излегувањето од автомобилот, „гулабите“ од Леа малку повеќе излетаа од своето „гнездо“.

Сепак, Леа знае да се носи со својот сексапил и своите жешки атрибути, дури и кога се покажуваат повеќе од планираното во јавност, па без проблем продолжи со забавата.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top