Славни

Не може да се воздржи: Ја плеска додека позираат за „селфи“

Музичарот Џони Леџенд со сопругата, манекенката Криси Тајген, уживаат на јахта кај Сардинија. Манекенката во таа пригода покажа дека нејзината витка линија веќе не е приоритет за неа, па не се замараше да ги крие „витките“ околу стомакот. А и зошто да го прави тоа, кога за сопругот и таква е секси и привлечна?

А Ленџенд го потврди тоа не симнувајќи ги рацете од нејзиниот задник, додека фотографите ги уловија како ја плеска по задникот додека позираат за нивната пријателка која ги фотографира. Додека Криси се сончаше по танга, Џони уживаше во глетката.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top