Ај не заебавај

Не може без гаф: Камион пропадна на скопскиот плоштад каде што е пречекот за Вардарци


Камион пропадна на плоштадот „Македонија“. Од ударот оштетена е и фонтана на плоштадот која чинеше 2,5 милиони евра. Колкава ќе е штетата наскоро ќе се дознае.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top