Славни

Навивачите сакаат ТАА да биде нов претседател – Инес е фаворит на трибините


Инес Трокиа е жешка убавица која доминира со својот сексапил. Истовремено, таа е и посветена и жестока навивачка на италијанскиот фудбалски клуб Интер.

Она што го свртува вниманието на медиумите и јавноста кон нејзиното име и појава е една онлајн анкета во која дури 51% од навивачите на Интер гласаа дека на местото претседател на клубот сакаат да ја видат токму атрактивната Инес.

Таа се занимава со новинарство и манекенство, во што одлично се снаоѓа. Често води емисии за спортско типување, а оваа 23-годишна лепотица на крајот од минатата година се разголе за португалското издание на Playboy.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top