Вебкафе

NATIONAL GEOGRAPHIC STORY: Сите зборови за човечката несовесност се премалку после ова претажно видео


Кога ќе го погледнете ова видео и ќе ја прочитате приказната за оваа поларна мечка, сите погрдни зборови кои ги имате за несовесното човештво и негрижа ќе ви се чинат само како слаби комплеименти. Тажно и болно.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top