Видео

Направи сообраќаен прекршок, па казната му стигна многу брзо (видео)


Овој возач престигнуваше на место каде што не смее, но за само неколку минути го стигна казната. Што мислите кој е виновен? Следи видео од целата ситуација.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top