Актуелно

Намалување на облачноста


Во Македонија во утринските часови ќе има слаб локален дожд, на планините слаб снег.

Попладне облачноста ќе се намали. Ќе дува слаб до умерен претежно западен ветер. Температурата ќе се движи од 3 до 15 степени.

Во Скопје и околината слично време со температура до 12 степени.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top