Нобел

Најтежок и најголем: Acer Predator 21x – мегаломанија од 9.000 долари


Со закривен 21-инчен екран и 8 килограми тежок. Еве што ви нуди овој џамбо лаптоп.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top