Славни

Најстариот порно актер на светот има 83 години и не планира за брзо во пензија

Јапонецот Шигео Токуда има 83 години и е најстариот порно актер на светот. Годините не го спречуваат виталниот дедо и понатаму без проблеми да снима порно филмови.

Тој има глумено во повеќе од 200 филма за возрасни, а повеќето од партнерките биле многу помлади од неговите ќерки. Во целата приказна најчидно е што неговиот живот со децении не се разликувал од животот на останатите луѓе.

Токуда завршил факултет и повеќе од 30 години работел по својата стрка, за на 59-годишна возраст ненадејно да стане порно актер. Вели дека тоа не го направил поради пари, туку за да им докаже на своите врсници дека и во тие години можат да водат нормален сексуален живот.

Шигео вели дека работата го исполнува и дека планира да игра во порно филмови уште многу години.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top