Славни

Најпребаруваните славни фаци на порно сајтовите: Ким очекувано прва, но остатокот…


Повеќе од еден милион луше на порно сајтовите пребарувале снимки од идната британска принцеза, но вистинско изненадување е дека на второто место. Меѓу останатите трендови во 2017, PornHub ги издвои и ѕвездите кои луѓето најмногу ги пребарувале на нивниот сајт.

Листата ја предводи Ким Кардашијан (која воедно е и трето најбарано порно име и единствена на двете листи – и кај славните и кај порно актерките). На PornHub е пребарувана повеќе од 22 милиони пати, а најчесто на 21 октомври, на нејзиниот 37 роденден, кога е прегледувана шест пати повеќе од другите денови.

Но, изненадувањето се наоѓа на второто место. Таму е Селена Гомез, чии снимки на порно сајтовите се пребарувани повеќе од 10 милиони пати.

На трето и четврто место се „јутјуберите“ Lena The Plug и SSSniperwolf. Потоа следат актерки, пејачки и риалити ѕвезди како Гал Гадот,  Бела Торн, Кајли Џенер и така натаму.

Високо на листата се и Емили Ратајковски, Тејлор Свифт, Бијонсе и идната британска принцеза Меган Маркл.

Американскиот претседател може да биде загрижен (или со оглед на неговиот систем на вредности, можеби и горд). На листата на најпребарувани славни фаци на најпопуларната порно страна се најде и речиси целото негово семејство – Доналд, Меланија и Иванка Трамп.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top