Славни

Најпознатата плус сајз манекенка открива масло против надуеност!

Нема многу да ве чини ако го испробате овој трик, а можеби и ќе ви стане секојдневна навика против досадните и негодни надуености.

Најпознатата плус сајз манекенка на светот, 30 годишната Ешли Греам, на жените ширум светот им дели совети за да си го сакаат своето тело, односно да развиваат самодоверба без оглед на конфекцискиот број, а сега открива и занимлив рецепт против надуеност.

Во неодамнешно интервју за списанието Гламур открива како го одржува своето тело со помош на масло од мента кое го става во чаша вода, а смесата ја пие секој ден. Покрај тоа, како друга придобивка од оваа смеса е и свежиот здив. Може ли подобро?

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top