Ај не заебавај

Најлудите патишта на светот

Фотографиите доволно говорат. Возењето по овие делници е адреналинска авантура сама по себе.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top