Вебкафе

Најлошата патничка во авион: „Одвратно морав да ја гледам таа ситуација цели 20 минути“!

Патничката во еден авион во Русија „фатила“ жена која ги суши гаќите на детето над своето седиште. И додека во авионот никој не реагирал, снимката налутила многу луѓе на социјалните мрежи.

Судејќи по описот на снимката, жената гаќите ги држела под вентилацијата околу 20 минути и некој не се жалел.

„Стјуардесата се смееше“ пишува.

Дали вие би реагирале да видете ваква сцена во авионот?

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top