Галерии

Најголемите промашувања од тетоважи – ќе ве насмеат до солзи


Тетоважите често изгледаат добро, но има и такви со кои многумина ќе се исмеваат. Следат фотки од тетоважи, кои најверојатно спаѓаат во втората категорија.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top