Галерии

Најдоброто од најекстремното: 30 најдобри Red Bull фотографии за 2017 година

Светски познатата компанија Red Bull со својот енергетски пијалок долго време им „дава крилја“ на своите консументи, но и на талентираните спортисти во адреналинските спортови и фотографите кои ги ловат таквите, адреналински моменти.

Со години енергетскиот пијалок ги поддржува и промовира авантурите и екстремните спортови, па пред неколку дена од компанијата решија да се пофалат со фотографско сумирање на најатрактивните и најекстремни настани кои ја исполнија веќе изминатава 2017 година.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top