Славни

„Најдобриот сопруг“: Ким се испофали со изненадувањето од Канје за Божиќ


Преку видео објава на социјалните мрежи, старлетата Ким Кардашија не додржа да не се пофали со подарокот со кој нејзиниот сопруг Канје Вест ја изненади за Божиќ.

Кутија полна со повеќе подароци беше изненадувањето кое Каније и го подготви на својата сопруга, а во неа имало слушалки за телефон, претплата за Netflix, подароци нарачани од amazon.com и чорапи Adidas.

Покрај овие ситни подароци, Каније на Ким и подари и 920 акции од Walt Disney, чија вредност изнесува околу 100.000 долари. Меѓу чорапите од Adidas се најдоа и акции од истоимената компанија чија вредност изнесува околу 170.000 долари.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top