Актуелно

Бране и даноците: Најдете ги разликите!


Не, не е само во годините. Ќе ви помогнеме – во едниот случај говори библиотеката од зад Бране, во другиот случај вратата од канцеларијата во Министерството за финансии.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top