Ај не заебавај

Најдете ги разликите на фотографијата


Мала помош – тврдо „С“ е во прашање. Ама доследно. 😀

Извор: Фејсбук група „Пуздер правам…од македонскиот јазик!“

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top