Вебкафе

На себе ги заборави гаќичките со вибратор и замина на вечера со свекрвата


Мајката на дечкото само еднаш ја видела девојката во животот, а оваа вечера им е за да се запознаат подобро. Проблемот е што типката, како што тврди баткава, заборави да ги соблече гаќичките кога заминаа со неговата мајка на вечера, а забеганиот во рака го држи далечинскиот од гаќичките.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top