Славни

На интернет се појавија експлицитни слики од 22 годишната американска пливачка!

На 22 годишната американска пливачка, наводно и го хакирале мобилниот, а на интернет веќе неколку дена кружат нејзините експлицитни фотографии.

Касиди Кук на фотографиите кои излегоа, генерално е во компромитирачки пози, а на многу од нив ги покажува своите голи гради.

Според шпекулациите, младата пливачка во моментот на појавување на спорните фотографии била пијана, а некои тврдат дека е во состојба и сама да ги објави фотографиите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top