Ај не заебавај

На часови во Русија: Еве што прават руските средношколци и студенти


На глупостите кои секојдневно ни пристигнуваат од Русија им нема крај. А средношколците и студентите од руските образовни центри се само дел од таа колективна руска лудост.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top