Славни

И на 50 години предизвикува „пожар во машките гаќи“

Од времето кога во Baywatch (оригинало) Памела палеше и жареше со својот сексапил, бујните облини и неодоливата провокативност, изминаа 28 години.

Денес таа има 50 години, но за неа годините како да врват во некоја друга димензија по тертипот 1:3. Што ќе каже – три наши, една нејзина. Или барем таков впечаток оддава на секси фотките од нејзините жешки фотосесии кои и денес без задршка ги одработува со стил.

Во ситуација кога на зборовите им е тесно, оставаме фотките да говорат сами за себе.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top