Вебкафе

Му рече „да“ додека ја возеше на рачките од моторот: Запросувачки драми на Пониква


Никола направил режија за запросувањето на својата девојка Мартина, секако, во целата приказна вклучувајќи го и својот мотор – омиленото превозно средство кое добро го владее и за правење фраерски финти. Еве како изгледаше сето тоа.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top