Актуелно

Мртов маж пронајден на паркинг од струшки автокамп


Вчера околу 11 часот на паркинг во авто-камп во Струга пронајден бил починат К.Н. (42) од с.Велешта, струшко. Претходно лицето било пријавено за исчезнато на 15.03.2017 година, соопштија од МВР.

Увид на местото извршиле Јавен обвинител и увидна екипа на полициската станица Струга, а телото на починатиот е предадено на семејството за погреб.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top