Вебкафе

Морбидно: Се оперираше за да изгледа како Анџелина Џоли – еве што испадна од тоа

29-годишната Иранка Сахар Табар направи 50 естетски операции и се изгладнуваше за да ослаби на само 40 килограми и за да изгледа како „испиена“ како 13 години постарата холивудска актерка Анџелина Џоли.

Како што пренесува германски „Билд“, она што е уште почудно за Сахар е што со својот изглед привлече дури 250.000 следбеници на Инстаграм, иако има обајвено само 28 фотографии.

Сепак, дури и на многумина од оние кои ја следат на социјалната платформа, не им се допаѓа нејзиниот изглед, па ја опсипуваат со критички коментари. Некои ја споредуваат и со главниот лик од филмот „Мртвата невеста“.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top