Вебкафе

Момци, штитете си ги „малите војници“ со овие заштитни боксерки (видео)


Рекламата вели дека ова парче машка долна облека ги штити машките гениталии од радијација.

Дизајнирани во Париз, „боксерките“ Spartan ги штитат интимните делови од штетните зрачења од вашите смартфони и други електронски гаџети. Тоа е постигнато со вткајување на сребро во фабричкото производство на текстилот за овие „боксерки“, а кое создава електромагнетен штит и има антибактериско дејство истовремено.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top