Ај не заебавај

Моден „додаток“ за опасни фраери: Овие панталони се носат без гаќи


Во ’70-те години од минатиот век луѓето фантазираа и реално замислуваа дека 2017 година ќе им донесе технолошко-иновативни чуда како летечки автомобили и слично. Еве што им донесе 2017, барем на моден план.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top