Актуелно

Младо момче од Скопје посегна по својот живот: Лекарите се борат за да го спасат!

23 годишното момче со иницијали Е.Б. од Скопје вчера бил донесен во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ откако се обидел да се самоубие.

Според информациите од полицијата младиот скопјанец најверојатно се обидел да се самоубие со бесење со шал во подрумската просторија од куќата каде што бил под кирија.

Истиот се наоѓа во животна опасност.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top