Актуелно

Млада девојка се обесила на дрво позади трговскиот „Лептокарија“

пукотници во чаир

Жители од Скопската населба Карпош 3, синоќа, на социјалните мрежи, со неверување, потресеност и шокираност ја опишуваа страшната глетка која ја забележале кај нивните згради.

Во близина на основното училиште Лазо Трповски, позади трговскиот центар “Лептокарија”, на едно од дрвата позади зградите била обесена жена.

Глетката била ужасна, а на местото на настанот биле насобрани и многу деца, за кои денешниот настан ќе претставува шок. На лице место, биле излезени и екипи од Министерството за внатрешни работи.

Подетални информации за немилиот настан се уште нема.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top