Славни

Мистериозната смрт на младата порно актерка во напредок

Мистериозната смрт на младата порно актерка во напредок: Одбила да снима сцена со актер кој се појавил во геј порничи.

Извори блиски до актерката наведуваат дека е можно да си го одзела сама животот бидејќи порано патела од депресија.

23 годишната порно ѕвзда Аугуст Амес, е пронајдена мртва веднаш после обвинението за хомофобија, бидејќи одбила да сними сцена со глумец кој порано се појавувал во геј порничите.

Пријателите на глумицата наведуваат дека била склона кон депресија, а најверојатно станува збор са самоубиство.

Имено, поголем број од женските актерски се согласуваат на снимање сцена со геј актери не по своја воља, бидејќи со тоа мислат дека го зголемуваат ризикот од зараза со ХИВ.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top