Вебкафе

Мислеше дека ќе добие масажа со „среќен крај“, но го снајде најлош кошмар

„Јутјуберот“ Садам одлучи на својот пријател Крис да му приреди незаборавно изненадување.

Додека овој спиеше во собата, му прати секси девојка да го разбуди, облечена во градник, танга и секси чорапи.

Иако типот на почетокот беше малку збунет, брзо ја прифати масажата која му ја вети девојката и дозволи таа да му ги врзе рацете и нозете. После тоа, девојката го исклучи светлото, а кога тоа повторно се вклучи типот го чекаше кошмар.

Од зад завесата истрча кловн како од хорор филмовите, мафтајќи со секира. Избезумениот дечко, така врзан, почна да бега и да го гаѓа кловнот со разни работи. Во еден момент по него фрли и со стол.

Како изгледаше сето тоа, погледнете на урнебесното видео.

Најпопуларно

To Top